Rejestrator czasu pracy z kamerą – przydatne informacje na temat urządzenia

Stosowanie rejestratorów czasu pracy z kamerą stale rośnie. Chętnie wykorzystuje je wiele firm. Urządzenia są proste w obsłudze, mają ciekawy design, a także wiele funkcjonalności. Poznaj rozwiązania oferowane przez firmę BioSys.

Rejestrator pracy kamerą – wygląd

Rejestrator czasu pracy z kamerą, który znajduje się w ofercie firmy BioSys charakteryzuje się ciekawym designem. Ma prostą budowę, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w otoczenie. Jest bardzo przyjemny dla oka. Doskonale współgra z innymi elementami znajdującymi się w danej strefie czy pomieszczeniu.

Intuicyjne urządzenie

Rejestrator czasu pracy z kamerą jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Posiada duży wyświetlacz. Może być również obsługiwany głosowo. Sprawia to, że nawet osoby, które nie mają doświadczenia w obsłudze tego typu urządzeń świetnie dadzą sobie radę podczas rejestracji. Czytnik jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Jego działanie jest czytelne.

Rejestrator czasu pracy z kamerą – weryfikacja noszenia maseczki

Nowoczesne rejestratory czasu pracy, w tym te oferowane przez firmę BioSys, potrafią identyfikować twarze użytkowników, a także weryfikować, czy dana osoba ma ubraną maseczkę. Jest to bardzo przydatne funkcja, która może znacząco podnieść bezpieczeństwo na terenie danej firmy. Rejestrator czasu pracy z kamerą jest w stanie również dokonać detekcji temperatury. Jest więc idealnym rozwiązaniem na dzisiejsze czasy. Warto więc wdrożyć system rejestracji czasu pracy wykorzystujący urządzenie w swoim przedsiębiorstwie.

Sposoby weryfikacji użytkownika

Rejestrator czasu pracy z kamerą umożliwia wiele sposobów identyfikacji, co jest niewątpliwie jego dużą zaletą. Może to być rejestracja za pomocą odcisku kciuka bądź skanu twarzy. Do rejestracji mogą być wykorzystywane również karty zbliżeniowe, kod PIN bądź hasło.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://biosys.pl/blog/rejestrator-czasu-pracy-z-kamera